Sale operacyjne

Sale operacyjne MIRAI Clinic reprezentują jeden z najbardziej złożonych ekosystemów medycznych. Ogromnym bowiem wyzwaniem dla nas było stworzenie miejsca, gdzie nowoczesna aparatura jest tak zintegrowana, by wspomagać chirurgów i cały personel medyczny w skuteczniejszym leczeniu Pacjenta.
Do dyspozycji posiadamy 2 sale operacyjne. Dzięki współpracy z firmą Arthrex Polska, która wyposażyła je w sprzęt, staliśmy się placówką referencyjną, zapewniającą poziom opieki na oczekiwanym poziomie. Ściany sal operacyjnych zostały wykończone szkłem, jako jednym z najbardziej higienicznych materiałów stosowanym na blokach operacyjnych. Mamy możliwość wizualizacji obrazu w technologii 4K, dzięki czemu specjaliści mogą przeglądać wyniki badań i obrazowania naszych Pacjentów w wysokiej jakości. Obrazy te, czy też transmisję na żywo, możemy przesyłać również do naszej sali konferencyjnej, gdzie odbywają się szkolenia i prezentacje dla medyków, czy firm.
Wyposażenie bloku operacyjnego pozwala na bezpieczne wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów, a systemy operacyjne zawieszone pod sufitem zapewniają wysoką higienę pracy specjalistów. Na sali operacyjnej dostępne jest również wielozadaniowe ramię, pozwalające wykonać RTG jeszcze podczas operacji, dając możliwość dokładnego zweryfikowania pracy operatora.

Stworzyliśmy tu zintegrowany system zarządzania środowiskiem sali operacyjnej, zapewniający najlepsze możliwe doświadczenia zarówno personelowi operacyjnemu, jak i Pacjentom. Wierzymy, że przełoży się to na jakość i wyjątkowość, na którą stawiamy.

Zapraszamy!