Spotkania biznesowe i konferencje

W naszym odrestaurowanym Pensjonacie Abrama Gurewicza, oferujemy Państwu możliwość zorganizowania wyjątkowych spotkań biznesowych lub konferencji.

Mimo, że sala konferencyjna została zaprojektowana w zgodzie z historycznym stylem architektonicznym pozostałych wnętrz, zawiera wszelkie potrzebne nowoczesne i komfortowe udogodnienia, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających firm. Sala jest klimatyzowana i wyposażona w multimedialny sprzęt konferencyjny. Innowacją jest tu możliwość transmitowania na żywo operacji przebiegających w MIRAI Clinic – jest to idealna opcja dla szkoleń medyków, czy firm. Nasza sala konferencyjna posiada bardzo duże okna, wychodzące na rozległy ogród otaczający budynek. Na potrzeby prezentacji szkoleniowych istnieje możliwość całkowitego jej zaciemnienia.

W ofercie posiadamy możliwość organizacji posiłków serwowanych przez naszą stylową restaurację Nowy Gurewicz, gdzie historyczny klimat budynku wskrzeszony został nie tylko poprzez pięknie odrestaurowaną salę restauracyjną, ale również poprzez menu, nawiązujące do tradycji kulinarnych międzywojnia, ukazanych w nowoczesnej odsłonie.

Do dyspozycji naszych Gości oddaliśmy również 11 wyjątkowych pokoi, co pozwala nam na oferowanie zorganizowania konferencji z noclegiem. Wnętrza tych pomieszczeń zaprojektowane zostały w klimacie nawiązującym do historycznego nadświdrzańskiego stylu z okresu międzywojnia.

Kontakt
konferencje@nowygurewicz.pl
+48 577 778 896

Zapraszamy!