Pokoje pooperacyjne

Na oddziale pooperacyjnym MIRAI Clinic znajduje się 10 komfortowych pokoi jednoosobowych. Aby nasi Pacjenci mogli spokojnie odpocząć po trudach operacji, postaraliśmy się, aby każde z tych pomieszczeń stało się ich bezpiecznym azylem na czas rekonwalescencji.

W każdym z pokoi znajdują się w pełni zautomatyzowane, zaopatrzone w profesjonalne materace medyczne – łóżka dla Pacjentów. Przestronne i eleganckie łazienki wyposażone są w udogodnienia dla osób mających problem z poruszaniem się lub z utrzymaniem równowagi. Aby zapewnić Pacjentowi poczucie pełnego bezpieczeństwa, zapewniliśmy pełną kontrolę pielęgniarską z bogatym zapleczem zabiegowym. Pokoje pooperacyjne wyposażone są również w system natychmiastowych powiadomień. Znajdziemy tu także sejf, dający możliwość zabezpieczenia ważnych dokumentów na czas operacji i rekonwalescencji. Standardowym wyposażeniem jest także telewizor, dostęp do internetu, czy klimatyzacja. Niestandardowy jest natomiast widok z okna, rozpościerający się na otaczający ogród.

Dwa z tych pokoi to pomieszczenia o podwyższonym standardzie. Znajduje się w nich wypoczynek, dający możliwość przebywania osoby towarzyszącej. Przestronny pokój VIP posiada wyjście na prywatną werandę wykonaną w stylu świdermajer.
Wyżywienie gwarantuje Nowy Gurewicz Restaurant – znajdująca się w sąsiednim skrzydle budynku, która we współpracy z dietetykiem przygotowuje posiłki według ustalonej wcześniej diety, wybranej przez Pacjenta. Do wyboru mamy: dietę bezglutenową, dla diabetyka, lekkostrawną, Low Fodmap, podstawową oraz wegańską.

Stworzenie nowoczesnej kliniki, oferującej wyjątkową opiekę, było dla nas ogromnym wyzwaniem. Dlatego mamy nadzieję, że stworzyliśmy warunki przyjazne Pacjentowi, gdzie proces zdrowienia będzie przebiegał pomyślnie i komfortowo!

Zapraszamy!