Pokoje pobytowe

Zapraszamy do specjalnie przygotowanych dla Państwa pokoi pobytowych znajdujących się w oddzielnym skrzydle naszej kliniki. Pokoje przeznaczone są dla pacjentów MIRAI Clinic oraz ich najbliższych. Dla naszych gości przeznaczyliśmy przestrzeń, która została zaprojektowana w klimacie nawiązującym do historycznego piękna budynku prezentującego historyczny styl nadświdrzański, oraz współgrającą z otaczającym ogrodem i sosnowym lasem.

Budynek, który cieszył się sławą wspaniałego Uzdrowiska, w tej właśnie części posiadał pokoje dla kuracjuszy wypoczywających w przedwojennym Pensjonacie Abrama Gurewicza. Starając się nawiązać do historycznej architektury, dokonaliśmy wszelkich starań, by zachować jej oryginalne elementy oraz tym co współczesne – odpowiedzieć na zapotrzebowanie ponadczasowych i oryginalnych wnętrz.

W części parterowej znajdują się odrestaurowane piece kaflowe, które służyły niegdyś ogrzewaniu pokoi gościnnych. Dotrzemy tam korytarzami, których kolorystyka utrzymana jest w zieleniach nawiązujących do leśnego otoczenia. Część parterowa wykonana jest w ciemniejszej tonacji – na wzór jego niższych partii. Zmienia się to na pierwszym piętrze, gdzie jakby wśród koron drzew, zieleń staje się jaśniejsza, dając poetyckie wrażenie jakby docierało do niej więcej promieni słonecznych. Każdy z pokoi utrzymany jest w subtelnie przenikającej się kolorystyce, której łagodna tonacja pozwala gościom na relaks i wyciszenie.

W pokojach znajdziemy piękne i naturalne wykończenia: dębowe posadzki, szklano-mosiężne włoskie oświetlenie. Pokoje są wyposażone w fornirowane dębem meble, które zostały zaprojektowane specjalnie do naszej przestrzeni. W każdym pokoju znajduje się komfortowe łoże kontynentalne z wszelkiego rodzaju udogodnieniami. Dekoracje i narzuty korespondują z zamysłem współgrania z naturą i posiadają hafty z motywami roślinnymi wyszyte naturalną nicią na lnie. Wszystkie pokoje oknami zwrócone są w kierunku ogrodu. Dzięki temu światło wpadające przez odtworzone, duże okna typu polskiego z mosiężnymi okuciami, przepięknie je doświetla, dając poczucie połączenia z naturą.

Wygodne łazienki znajdujące się przy każdym z pokoi, zachowują spójność stylistyczną z głównym pomieszczeniem. Na posadzkach znajdziemy hiszpańskie lastryko – wzorem przypominające to z czasów przedwojennej świetności. Ściany pokryte są płytkami wykonywanymi tradycyjnym ręcznym sposobem – każda z nich jest inaczej wybarwiona w swej tonacji, co nadaje im niepowtarzalny i unikatowy charakter. Złota armatura i mosiężne detale nawiązują do secesyjnych tradycji, które dawniej dominowały w tutejszych pomieszczeniach.

Oddając do Państwa dyspozycji wnętrza pełne odniesień do minionych czasów, w których urok uzdrowiskowo-wypoczynkowej historii tego miejsca miesza się ze współczesnością, zachowaliśmy wszelkie nowoczesne standardy: każdy pokój posiada klimatyzację, dostęp do internetu oraz TV. Nasi goście otrzymają potrzebne akcesoria kąpielowe oraz bogatą ofertę kosmetyczną. W pokojach zapewniliśmy dostęp do sejfu i minibaru. Nasi goście będą mogli skorzystać z doskonałych posiłków serwowanych przez renomowanego kucharza oraz wypić pyszną kawę w kawiarni z wyjściem do ogrodu.

W ofercie posiadamy 1 pokój VIP, 2 pokoje rodzinne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz 8 pokoi jednoosobowych. Oferujemy również posiłki przygotowywane na miejscu i serwowane we wnętrzach stylowej restauracji oraz napoje i przekąski w kawiarni.

Naszym celem było kontynuowanie tradycji tego miejsca, czyli stworzenie możliwości wypoczynku połączonego z dbałością o zdrowie. Staraliśmy się, aby poprzez przestrzeń dopracowaną w każdym detalu, pokazać Państwu jak ważne jest dla nas kompleksowe podejście do zdrowia i komfortu naszych gości.

Zapraszamy!