Konsultacje online w MIRAI!

Szukasz konsultacji lekarskiej, fizjoterapeutycznej lub treningu medycznego, przeprowadzonego w sposób zdalny?

Zastanawiasz się, na ile są one w stanie spełnić twoja oczekiwania?

Skontaktuj się z nami. W gabinecie, czy przez połączenie wideo – mamy doświadczenie i wiemy, jak Ci pomóc!

Dziś w rozwoju świadczeń medycznych obserwujemy dwie tendencje: zmniejszoną dostępność do specjalistów, wynikającą z pandemii oraz zmianę preferencji Pacjentów, którzy w trosce o swoje bezpieczeństwo i wygodę wiele działań przenoszą do rzeczywistości online.

Efektem powyższych zjawisk jest wzrost zainteresowania konsultacjami zdalnymi – telefonicznymi lub poprzez połączenie wideo, które pojawiły się w ofercie wielu klinik i przychodni. W jaki sposób zatem chcielibyśmy przekonać Państwa do swojej propozycji?

Nadrzędnym naszym celem jest to, by nasza konsultacja online była pełnowartościowym wsparciem, a nie namiastką kontaktu ze specjalistą. Dlatego też dbamy, by kontakt zdalny wykorzystywał wszystkie elementy umożliwiające otrzymanie prawidłowej diagnozy lub podjęcia właściwego leczenia:

W jaki sposób?

  1. Podstawą dobrej diagnozy są precyzyjne informacje: według nas kontakt telefoniczny czy mailowy to za mało – specjalnie z myślą o efektywnych konsultacjach online mamy dla naszych Pacjentów połączenie wideo wysokiej jakości, umożliwiające niezakłócony kontakt ze specjalistą lub fizjoterapeutą oraz transmisję danych, umożliwiającą ewentualne przesłanie badań obrazowych.
  2. Liczy się tylko Pacjent: nasze wideokonsultacje online odbywają się w gabinecie lekarskim w klinice z dostępem do dokumentacji medycznej. Istnieje możliwość wgrania wcześniejszych badań przed wizytą. Na dodatkowym monitorze mamy możliwość pokazania ich Pacjentom i wyjaśnienia przyczyn dolegliwości lub proponowanej terapii. W obszarze fizjoterapii w dedykowanym pomieszczeniu przygotowaliśmy narzędzia i pomoce, dzięki którym nasze porady będą zrozumiałe, a ćwiczenia najbardziej efektywne.
  3. Dostępność: wystarczy komputer lub urządzenie mobilne, dostęp do internetu i przeglądarka. Nic nie trzeba instalować!
  4. Dodatkowe pytania? Jeśli coś po wideokonsultacji wzbudziło wątpliwości, umożliwiamy możliwość dopytania lekarza/fizjoterapeuty w formie mailowej.

To wszystko jest ważne, ale najważniejsi są nasi specjaliści, dostępni dla Państwa, a pracujący na co dzień z wyczynowymi sportowcami. Pomimo braku fizycznego kontaktu z Pacjentem, właściwie przeprowadzony wywiad i doświadczenia tysięcy zdiagnozowanych, nierzadko skomplikowanych przypadków, analiz biomechanicznych i wykonanych ćwiczeń pomogą Państwu w szybkim powrocie do zdrowia.

Zapraszamy!