Kompleksowa konsultacja ortopedy i fizjoterapeuty

Kluczem do likwidacji dolegliwości ze strony narządu ruchu jest kompleksowe podejście do diagnostyki i leczenia, poprzez współdziałanie lekarza specjalisty oraz fizjoterapeuty.

Lekarz ortopeda podczas konsultacji przeprowadza wnikliwy wywiad, wykonuje testy kliniczne oraz zaleca, a później analizuje badania obrazowe. Na tej podstawie jest w stanie postawić diagnozę i zaproponować różne możliwości leczenia.

Aby jednak uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące przyczyn wystąpienia danej dolegliwości, nie możemy zapominać o drugim elemencie kompleksowej oceny – czyli diagnostyce funkcjonalnej. To właśnie zaburzenia zakresu ruchu, siły mięśniowej, kontroli motorycznej lub złe nawyki ruchowe są częstymi przyczynami bólu w narządzie ruchu, szczególnie w przypadku kontuzji przeciążeniowych.

W MIRAI o tym wiemy i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów. Przygotowując dla Państwa specjalną ofertę, postanowiliśmy połączyć konsultację ortopedyczną z BEZPŁATNĄ konsultacją fizjoterapeutyczną. Po wizycie u lekarza, zapraszamy Państwa na półgodzinną wizytę u fizjoterapeuty, który przeprowadzi diagnostykę i postawi diagnozę funkcjonalną oraz zaproponuje plan postępowania z wykorzystaniem nowoczesnych metod kinezyterapii, terapii manualnej lub fizykoterapii.

Kontakt

Zapoznaj się z Regulaminem oferty.