Dzień Otwarty na zajęciach jogi w MIRAI Clinic!

Przyjdź i spróbuj swoich sił na darmowych zajęciach.

6 kwietnia 2024

Zajęcia poprowadzą: Aniela NANA oraz Tomasz Kuba KAOZ – nauczyciele pozornie odmiennych, w praktyce wspaniale uzupełniających się, nurtów jogi.

Harmonogram zajęć przedstawia się następująco:
11:00 Hatcha Joga: równowaga umysł – ciało I NANA
12:15 Vinyasa Joga: płynny ruch połączony z oddechem I TOMASZ
13:30 Yin Joga: joga powięziowa i głęboki relaks I NANA

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
tel. (22) 417 54 00.
Warto zabrać ze sobą WYGODNY STRÓJ oraz MATĘ DO JOGI.

Tego dnia przy zakupie karnetu na regularne zajęcia jogi u nas uczestnicy otrzymają 10% zniżki.

YIN JOGA: joga powięziowa, głębokie rozciąganie, przywrócenie równowagi i obniżenie stresu.
Praktyka wyciszająca dla tych, którzy szukają spokoju, relaksu, wyciszenia, delikatnego ruchu dla ciała, głębokiego rozciągnięcia
i miękkości Yin joga jest nazywana „akupunkturą bez igieł”. Ta powolna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, takich jak tkanka łączna i powięź. Tkanki te kontrolują stopień elastyczności naszych mięśni i ruchomość stawów. Z wiekiem elastyczność stawów zmniejsza się, a yin joga jest wspaniałym sposobem na jej zachowanie i odwrócenie procesów starzenia się tkanek. Jest to także bardziej medytacyjne podejście do praktyki, w której pozostaje się w ciszy, we własnym towarzystwie. Pozwala to lepiej poznać siebie i wsłuchać się w swoje najgłębsze potrzeby zarówno ciała jak i umysłu.

VINYASA: harmonijna praca z ciałem, umysłem i łączącym je oddechem, uważność w ruchu, aktywna medytacja – wszystko w podejściu funkcjonalnym. Odkryj swoje silne i słabe strony, by odzyskać równowagę. „Jesteś tak silny jak twoje najsłabsze ogniwo”. Zmęczymy się nieco, by następnie przyjemnie się zrelaksować.

HATCHA YOGA: praktyka holistyczna wzmacniająca i rozciągająca całe ciało, przywraca równowagę, zawiera elementy tradycyjnej jogi: Pranayamę, Pozdrowienia Słońca i kluczowe asany. Oczywiście nie zabraknie tu relaksu i zresetowania układu nerwowego.

Zapraszamy!