Wlewy witaminowe

Wlewy witaminowe podawane w postaci kroplówki są coraz popularniejszą metodą wzmacniania organizmu. Niedobór witamin i minerałów może dotyczyć każdego z nas, jednak bardzo często nie zdajemy sobie z niego sprawy. Kiedy organizm daje delikatne sygnały, z reguły pozostają one niezauważone lub lekceważone. Życie w biegu, nieprawidłowe nawyki, niewłaściwe odżywianie się, choroby, czy stan rekonwalescencji – wszystkie te aspekty przyczyniają się do osłabienia organizmu oraz zwiększenia ryzyka rozwinięcia się poważnych chorób.

Powszechnie stosowana suplementacja witamin i minerałów nie daje gwarancji ich pełnej przyswajalności. Według badań, stosowanie tabletek suplementujących daje tylko 30 – 40 % wchłanialności przez organizm. Dodatkowo, aby przyniosło to jakikolwiek efekt, suplementy te należy przyjmować przez dłuższy czas. Idealnym rozwiązaniem byłoby prawidłowe odżywianie się, podczas którego ilość przyswajanych witamin jest znacznie większa.

Co jednak, gdy nie mamy czasu na przyrządzanie zbilansowanych posiłków? Co robić, gdy potrzebujemy szybkiej pomocy, dającej natychmiastowy efekt? Innowacyjnym rozwiązaniem są wlewy witaminowe, które działają błyskawicznie, wyraźnie poprawiają samopoczucie i – co najważniejsze – przyswajalność witamin i minerałów podawanych w postaci kroplówki, wynosi prawie 100%.
W MIRAI, chcąc zapewnić kompleksowe wsparcie zdrowotne, oferujemy różne rodzaje wlewów witaminowych, w zależności od potrzeb Pacjenta.

Pacjent chcący skorzystać z wlewów witaminowych powinien najpierw odbyć konsultację lekarską, w trakcie której lekarz przeprowadza wywiad medyczny, co skutkuje kwalifikacją do podania lub wcześniejszym skierowaniem na dodatkowe badania laboratoryjne w celu upewnienia się, czy taki wlew witaminowy jest dla danej osoby odpowiedni. Weryfikacja wyników badań odbywa się bez potrzeby kolejnej konsultacji.

Podanie wykonuje personel medyczny i przebiega ono w profesjonalnie wyposażonym gabinecie. Czas trwania podania kroplówki witaminowej: 30-40 minut.

Zapraszamy!

Wlewy witaminowe oferowane w MIRAI:

Wzmocnienie Odporności
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Zastrzyk energii
Nawodnienie
Detoks
Regeneracja układu nerwowego
Regeneracja pocovidowa

Lekarzem zajmującym się medycyną anti-aging w MIRAI Clinic jest dr Anna Krześniak. Zapraszamy do przeczytania wywiadu, w którym opowiada ona o swojej filozofii pracy – dlaczego w medycynie estetycznej ważne jest, aby wyglądać na zadbaną, a nie na „zrobioną” oraz dlaczego niezwykle istotnym jest, aby zabiegi medycyny estetycznej przeprowadził lekarz.

Przeczytaj wywiad »