Promocja -20% na USG tkanek miękkich

Nowoczesne badania obrazowe, które wykonuje się za pomocą USG czy tomografii komputerowej, są podstawą współczesnej medycyny. Odpowiednio wykonane pozwalają na stawianie szybkich i dokładnych diagnoz, zoptymalizowanie planu leczenia oraz monitorowanie jego efektów.

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów, przygotowaliśmy ofertę promocyjną, w ramach której osoba wykonująca w naszej klinice badanie tomografii komputerowej może skorzystać z 20% rabatu na badanie USG tkanek miękkich.
Badania mogą odbyć się tego samego dnia lub osobno, wystarczy zgłosić taką potrzebę w recepcji kliniki. Badanie usg należy wykonać najpoźniej do 21 dni po tomografii.

Płatność za badania następuje w dniu wykonania obu badań, tj.: badania ultrasonograficznego i badania tomografii komputerowej, lub w dniach wykonywania każdego z nich osobno. Wówczas pacjent jest zobowiązany do udzielenia lekarzowi wykonującemu badanie USG o wcześniejszym wykonaniu badania tomografii komputerowej.

Do wykonania badania tomografii komputerowej wymagane jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu.

Szczegółowe informacje zawarte są w zamieszczonym regulaminie.
Odpowiedzi na wszelkie pytania uzyskacie Państwo również pod nr tel.: MIRAI Clinic 22 417 54 00; + 48 576 778 858; MIRAI Warszawa Wola +48 785 127 354; MIRAI Warszawa Mokotów – +48 507 778 575

Kontakt

Zapoznaj się z Regulaminem oferty.