Medycyna anti-aging

Medycyna anti-aging, która z założenia ma na celu poprawę jakości i komfortu życia, idealnie wpisuje się w ideę kompleksowej opieki nad Pacjentem MIRAI. Skupiamy się w niej na działaniach mających na celu spowolnienie procesów szeroko rozumianego starzenia się naszego organizmu, kiedy to wraz z wiekiem pojawiają się ograniczenia i zmiany w naszym wyglądzie.

W zakresie ortopedii oferujemy szeroką gamę iniekcji zatrzymujących procesy starzenia, czy też stany chorobowe stawów i ścięgien. Może to być elementem terapii, która pomoże uniknąć zabiegu operacyjnego.

Medycyna anti-aging to też dziedzina, w której widzimy możliwość pomocy w dolegliwościach na co dzień nie kojarzących się z zastosowaniem produktów medycznych, używanych w klasycznej medycynie estetycznej. Mowa tu o działaniach wspomagających przykładowo leczenie migreny, bruksizmu, czy też wypadania włosów. Są to przypadłości, w których – dzięki medycynie anti-aging – możemy zaproponować widoczną ulgę lub całkowite rozwiązanie problemu.

Widząc szerokie korzyści, jakie może przynieść nowoczesna medycyna anti-aging, systematycznie rozszerzamy naszą ofertę, dając Pacjentowi coraz więcej możliwości dbania o siebie.

Zapraszamy!

Lekarzami zajmującymi się tym obszarem są:

Anna Krześniak

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Anną Krześniak, w którym opowiada ona o swojej filozofii pracy – dlaczego w medycynie estetycznej ważne jest, aby wyglądać na zadbaną, a nie na „zrobioną” oraz dlaczego niezwykle istotnym jest, aby zabiegi medycyny estetycznej przeprowadził lekarz.

Przeczytaj wywiad »

Kwas hialuronowy w ortopedii
Kwas hialuronowy w medycynie estetycznej
Lipotransfer
Lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tłuszczowej
Peeling medyczny
Usuwanie pajączków