Dzień otwarty Oddziału Fizjoterapii w MIRAI

Jeśli nurtują Państwa pytania dotyczące przyczyn wystąpienia danej dolegliwości, należy pamiętać o sile diagnostyki funkcjonalnej. To właśnie zaburzenia zakresu ruchu, siły mięśniowej, kontroli motorycznej lub złe nawyki ruchowe są częstymi przyczynami bólu w narządzie ruchu, szczególnie w przypadku kontuzji przeciążeniowych.
Dlatego też postanowiliśmy zaprosić Państwa na dzień otwarty Oddziału Fizjoterapii. Podczas spotkania wybrany fizjoterapeuta przeprowadzi diagnostykę funkcjonalną oraz zaproponuje plan postępowania z wykorzystaniem nowoczesnych metod kinezyterapii, terapii manualnej lub fizykoterapii.
Osoba, która dokona zapisu telefonicznego w odpowiedniej placówce, będzie mogła skorzystać z darmowej, 30-minutowej konsultacji z fizjoterapeutą. Osoby, które figurują w naszej bazie Pacjentów, nie mają możliwości skorzystania z darmowej konsultacji. Ilość miejsc ograniczona.
W MIRAI Warszawa Wola podczas konsultacji wykorzystane będzie urządzenie do analizy funkcjonalnej kręgosłupa i postawy w ruchu.
16 lipca 2022 – MIRAI Warszawa Wola – tel. 22 415 30 00
23 lipca 2022 – MIRAI Clinic w Otwocku – tel. 22 417 54 00

Zapraszamy!