Ostry dyżur ortopedyczny Otwock

Dyżur ortopedyczny w MIRAI Clinic dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00.

Dlaczego warto wybrać dyżur ortopedyczny w MIRAI Clinic Otwock?

1. Doświadczeni Specjaliści

W naszym szpitalu ortopedycznym pracują wykwalifikowani ortopedzi z wieloletnim doświadczeniem, którzy szybko i precyzyjnie zdiagnozują problem oraz zaproponują skuteczne leczenie w zakresie ortopedii.

2. Szybki dostęp do diagnostyki obrazowej

Wyposażenie MIRAI Clinic pozwala na szybkie i dokładne badania diagnostyczne. W centrum diagnostyki obrazowej do dyspozycji Pacjenta mamy: rezonans magnetyczny (MRI), tomograf komputerowy (TK), RTG, USG, co pozwala na szybkie i dokładne postawienie diagnozy ortopedycznej.

3. Szybka Reakcja

Dzięki naszym dyżurom ortopedycznym, nie musisz czekać na pomoc ortopedy. Jesteśmy gotowi przyjąć Cię szybko, co jest kluczowe w przypadkach urazów i nagłych dolegliwości ortopedycznych u dzieci i dorosłych.

4. Komfort i Wygoda

Nasza klinika ortopedyczna w Otwocku zapewnia komfortowe warunki oczekiwania i leczenia w zakresie ortopedii dziecięcej oraz dorosłych. Dbamy o to, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie.

5. Dogodna Lokalizacja

MIRAI Clinic znajduje się w dogodnej lokalizacji (ul. Armii Krajowej 8, 05-400 Otwock), co ułatwia szybki dojazd i skorzystanie z naszych usług. Do Otwocka najłatwiej dostać się z Warszawy obwodnicą. Na miejscu na Pacjentów czeka bezpłatny parking.

Kiedy warto zgłosić się na dyżur ortopedyczny?

Jeśli doświadczasz:

  • nagłych urazów, takich jak złamania, skręcenia, zwichnięcia
  • bólów stawów, mięśni lub kręgosłupa
  • trudności w poruszaniu się lub ograniczeń ruchowych
  • innych nagłych problemów ortopedycznych,

zapraszamy do MIRAI Clinic. Otrzymasz tu szybką i profesjonalną pomoc ortopedy, która pozwoli Ci szybko wrócić do zdrowia. Nasz oddział ortopedyczny w ramach ostrego dyżuru przyjmuje dorosłych jak i dzieci w każdym wieku.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej kliniki ortopedycznej osobiście. Nasz przyjazny personel jest gotów odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i umówić wizytę na dogodny dla Ciebie termin.

MIRAI Clinic – Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!