Dlaczego Compex?

Compex to szwajcarska marka, która przez 30 lat stała się światowym liderem w dziedzinie przenośnych stymulatorów mięśni w celu poprawy wydajności i regeneracji w sporcie.

Flagowa technologia elektrostymulacji Compex jest olbrzymim wsparciem dla pracowników medycznych troszczących się o zdrowie pacjentów oraz dla najbardziej wymagających sportowców. Jest to obecnie powszechnie znana technika treningowa stosowana do przygotowania fizycznego, rehabilitacji, zapobiegania urazom i leczenia bólu – w sporcie i fitness.

Dzięki wykorzystaniu urządzeń COMPEX zoptymalizujesz swoją wydajność, wyrzeźbisz swoje ciało i odzyskasz siły z całkowitym spokojem umysłu. Compex to zarówno inteligentne technologie, jak i dogłębna wiedza fizjologiczna w kompaktowej i przyjaznej formie. Urządzenie, które pomaga uwolnić naturalną moc wewnątrz Ciebie.

Nowoczesny elektrostymulator Compex w akcji

Rozwiązania jakie rekomendujemy Klientom bazują na najnowszych osiągnięciach techniki oraz aktualnej wiedzy naukowej. Produkty marki Compex opierają swoje działanie o zestaw elektrod zatrzaskowych, które umieszcza się we właściwych miejscach. Dzięki specjalnej funkcji MI, czyli tak zwanej „inteligencji mięśniowej”, sprzęt jest w stanie dobierać natężenie oraz intensywność impulsów, optymalnie dla konkretnych obszarów. Tym samym elektrostymulacja mięśni jest „skrojona na miarę”. Aktywacja każdego z przygotowanych programów elektrostymulatora Compex zaczyna się od specjalnej fazy testowej, kiedy urządzenie określa spersonalizowane parametry stymulacji, aby efektywnie realizować cel treningowy bądź regeneracyjny. Poprzez różne programy możliwe jest nie tylko podnoszenie fizycznej sprawności, ale też masaż rehabilitacyjny, a nawet wsparcie dla procesu odchudzania.

Elektrostymulatory Compex zostały zaprojektowane z myślą o sporcie (trening, dyscypliny sportowe, ćwiczenia siłowe), odnowie i masażach (regeneracja), łagodzeniu bólu ( dolegliwości bólowe, nerwobóle), rehabilitacji (powrót do pełnych czynności ruchowych) oraz kształtowaniu sylwetki (fitness, wsparcia redukcji tkanki tłuszczowej).

W ofercie Compex jest wybór pomiędzy dwiema liniami produktów: linia Sport (dopasowana przede wszystkim do potrzeb sportowców) oraz FIT (osób dbających o zdrowie, dopasowane do treningu fitness).

Jakie są zalety treningu z elektrostymulatorem Compex?

  • znaczące wzmocnienie mięśni całego lub poszczególnych partii ciała,
  • elektrostymulatory Compex doskonale wspierają modelowanie sylwetki, umożliwiając spalenie nawet 1300 kalorii podczas jednego treningu,
  • redukcja cellulitu – walka z tą dotykającą większość kobiet przypadłością za pomocą elektrostymulacji jest efektywna i szybka,
  • poprawa kondycji i samopoczucia dzięki szybkim, intensywnym treningom,
  • elektrostymulatory Compex to doskonałe wsparcie w walce z bólem mięśni i rehabilitacji.

Według opracowań*, regularny trening z elektrostymulatorami Compex pozwala:

  • zwiększyć siłę o 27%
  • zwiększyć siłę eksplozywną o 15%
  • poprawić wyskok dosiężny o 14%
  • zwiększyć ilość masy mięśniowej o 8%
  • przyspieszyć redukcję kwasu mlekowego o 25%!

*badania dostępne na https://www.compex.com/en/clinical-studies

Zapraszamy!