Compex Experience Center

MIRAI to wyjątkowe miejsce, gdzie w ramach Compex Experience Center dowiesz się wszystkiego o elektrostymulatorach Compex!

Nasza klinika dąży do bycia liderami stosowania rozwiązań, które służą trosce o formę fizyczną pozbawioną ograniczeń. Troska ta nie wyraża się wyłącznie jako przywracanie pełnej sprawności po urazach – naszą misją jest też odpowiednia profilaktyka, która może zapobiegać kontuzjom. Dlatego też udostępniamy naszym pacjentom możliwość badania urządzeniem DIERS Formetric 4D, które wykorzystujemy w diagnostyce profesjonalnych sportowców. Włączyliśmy je również do zakresu proponowanej pacjentom konsultacji fizjoterapeutycznej.

MIRAI stało się Compex Experience Center – pierwszym takim miejscem, w którym znajdziecie kompleksową ofertę elektrostymulatorów Compex i fachowe doradztwo fizjoterapeutów, którzy pomogą w doborze najlepszej wersji i optymalnego sposobu korzystania z urządzenia.

Dlaczego nasza klinika uczestniczy w projekcie Compex Experience Center? Powodów jest kilka. Po pierwsze – są to urządzenia, z których od lat korzystamy w trakcie procesów rehabilitacji naszych pacjentów, udostępniając im możliwość korzystania z tych urządzeń w domu – w formie sprzedaży lub wypożyczenia. Z drugiej strony, zajmując się sportowcami wiemy, jak wiele zależy od dobrej regeneracji mięśni po wysiłku – Compex w tych zastosowaniach nigdy nas nie zawodził. Zawsze za to spotykaliśmy się z pozytywnymi opiniami zadowolonych pacjentów i zawodników.

Elektrostymulatory dostępne są w bardzo dobrej cenie. Istnieje możliwość wypróbowania sprzętu na miejscu przed zakupem. Dodatkowo Pacjenci mają możliwość telefonicznej konsultacji z fizjoterapeutą w przypadku pytań dotyczących korzystania z urządzenia już po dokonanym zakupie. Mamy też możliwość wypożyczania urządzeń.

COMPEX FIT 1.0

899PLN

COMPEX FIT 3.0

1539PLN

COMPEX SP 2.0

1539LN

COMPEX SP 4.0

2759PLN

COMPEX SP 8.0

4999PLN

Zapraszamy!