Wyjątkowa klinika – wyjątkowa oferta dla klientów APART!

Jak niektórzy z Państwa wiedzą, już niebawem powitamy Państwa w naszej supernowoczesnej klinice medycznej MIRAI Clinic, znajdującej się w budynku dawnego pensjonatu Gurewicza w Otwocku. Dla wielu będzie jednak zaskoczeniem, że nasza klinika stała się miejscem realizacji świątecznej kampanii marki marki APART!

Dla potrzeb tego przedsięwzięcia nasza klinika pokryła się śniegiem, a dodatkowego blasku tej scenerii dodawał utwór „Lubię wracam tam gdzie byłem..” Zbigniewa Wodeckiego, będący piękną ilustracją planu zdjęciowego. O ostateczny efekt dbał Marcin Tyszka, tworzący zresztą wyjątkową atmosferę podczas tych kilku sierpniowych zimowych dni 😉

Będąc wszyscy dumni z efektów tej realizacji, zdecydowaliśmy się na kontynuowanie naszej współpracy i postanowiliśmy skierować do wszystkich uczestników programu APART DIAMOND CLUB wyjątkową ofertę na usługi świadczone przez nasze kliniki. Szczegóły tej oferty znajdziecie Państwo poniżej.

I tak, jak każdy diament ma swoją indywidualną historię, u nas każdy pacjent znajdzie swoją własną drogę powrotu do zdrowia.
MIRAI Clinic. Wyjątkowe miejsce. Diament wśród klinik.

Regulamin promocji „APART & MIRAI” »